Płatności PayByNet

Kupujesz w Internecie? Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Poznaj bezpieczne płatności internetowe Paybynet!

Dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Płatności PayByNet

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej uruchamiając system Paybynet pojawił się automatycznie w obsługiwanych przez system sklepach internetowych oraz w sklepach obsługiwanych przez współpracujące systemy płatności:

• Transferuj.pl
• Przelewy24.pl
• IAI Płatności
• eService Online
• Dotpay.pl
• PayU


Można już dokonywać zakupów w sklepach: Merlin.pl, TravelPlanet.pl, Vobis.pl, Eximtours.pl, Gustus.pl, Apetete.pl, PlusBus.pl, Sporti.pl, Wec.com.pl i w wielu innych.

Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej korzystających z bankowości internetowej. W momencie zakupu towaru lub usługi przez Internet i wyborze Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej z listy Banków Grupy BPS zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę z logowaniem do bankowości internetowej w celu finalizacji płatności.

Lista banków

Usługa "bezpieczne płatności internetowe" umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Płatności PayByNet icon_arrow_white

Zalety usługi PayByNet:

Szybkość

Informacja o dokonaniu płatności przekazywana jest w trypie on-line do sklepu co przyspiesza realizacje przez sklep zamówienia, łatwość identyfikacji Twojego zamówienia, przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Bezpieczeństwo

Operatorem usługi jest Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Wygoda

Dane dotyczące treści przelewu, numeru konta bankowego odbiorcy płatności a także jego nazwy i adresu są przenoszone automatycznie, co przyspiesza transakcje oraz zabezpiecza przed ewentualnymi błędami przy wypełnianiu przelewu.

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00