Kredyt EKO

Kredyt EKO na projekty przyjazne środowisku i Tobie!

Skorzystaj z naszego Kredytu EKO i pozbądź się problemów z piecem grzewczym lub tych dotyczących zbyt wysokich rachunków za energię elektryczną.

Dbając o swój komfort, jednocześnie troszczysz się o środowisko.

Możesz to osiągnąć w prosty sposób, wybierając nasz kredyt ekologiczny, który otwiera przed Tobą wiele perspektyw. Z nami obniżysz rachunki, montując wydajne panele słoneczne, instalując pompę ciepła lub kocioł grzewczy. Zadbasz także o swój dom pod względem szczelności, wymieniając okna i drzwi, a także pokrycie dachu, pozbywając się szkodliwego dla zdrowia azbestu. Zdecydujesz się również na odkładaną w czasie termomodernizację swojego budynku. Ponadto nasz Kredyt EKO umożliwia Ci budowę przydomowej oczyszczalni ścieków lub finansowanie innego projektu przyjaznego naturze.

Refinansuj koszt Kredytu EKO i korzystaj jeszcze bardziej

W ramach naszej *promocji możesz dodatkowo zrefinansować koszty poniesione nawet do 3 miesięcy wstecz od daty złożenia wniosku na komfortowych dla siebie warunkach.

Kredyt EKO daje dużo, bierze mało

W naszym banku możesz starać się o *atrakcyjny Kredyt EKO w wysokości od tysiąca do stu tysięcy złotych. Pożyczaj, ile chcesz i spłacaj w okresie do 96 miesięcy. Proponujemy Ci Kredyt EKO ze zmiennym oprocentowaniem w stosunku rocznym w wysokości 4,99%, z RRSO na poziomie 5,11% i prowizją 4,99%, którą wliczamy w całkowity koszt finansowania do zapłaty.

Jak przyznajemy Kredyt EKO?

Możesz skorzystać z naszego Kredytu EKO, jeśli jesteś osobą fizyczną i zamierzasz sfinansować projekt EKO. Udokumentuj potrzebę wzięcia Kredytu EKO na swój cel w wysokości nie mniejszej niż 80% całkowitego kosztu finansowania.

Przykładowa **symulacja Kredytu EKO dla kwoty 15 tysięcy złotych, spłacanej w 60 ratach

Jeśli przyznamy Ci Kredyt EKO w kwocie 15 tysięcy złotych i zdecydujesz się na spłatę w 60 ratach, koszty wyglądają następująco:
• zmienna stopa oprocentowania Kredytu EKO – 4,99%,
• rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO – 5,11%),
• opłata przygotowawcza – 50,00 zł,
• nasza prowizja – 4,99%.

Przekładając te wartości na spłatę, miesięczna rata wynosi w tym przypadku 298,06 zł, a ostatnią ratę spłaciłbyś w wysokości 296,73 zł.

Całkowity koszt Kredytu EKO i ostateczna kwota do zapłaty
Przy kwocie 15 tysięcy złotych regulowanej przez 60 miesięcy:
• całkowity koszt kredytu wynosi 2,882,27 zł, w tym:
  - 2,083,77 zł stanowią odsetki,
  - 748,50 zł nasza prowizja,
  - 50,00 zł dotyczy opłaty przygotowawczej.
Ostatecznie biorąc Kredyt EKO w kwocie 15 tysięcy złotych i spłacając w 60 ratach, do spłaty miałbyś 17,882,27 zł.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym regulaminem promocji dostępnym w naszych placówkach.

* Skorzystaj z promocji od 1 sierpnia 2020 roku do 31 grudnia 2021 roku.
** Przygotowaliśmy reprezentatywną symulację Kredytu EKO, uwzględniając stan na 1 sierpnia 2020 roku, zgodny z ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim.

Kalkulator

Grafika oferty

Dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań – korzystasz z wielu produktów finansowych, jak chcesz i kiedy chcesz.

Rachunki osobiste, karty debetowe, kredyty i depozyty – szeroka gama produktów finansowych dla Ciebie na atrakcyjnych warunkach. Zarządzaj szybko i płynnie za pomocą aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, telefonicznie lub w naszej placówce.

Korzystasz aktywnie z naszych produktów? Koszt obsługi jest jeszcze bardziej przystępny, a finansowanie uzyskujesz na preferencyjnych zasadach. Realizuj z nami swoje plany – kupuj online i zbliżeniowo. Inwestuj w siebie, w swój dom i biznes, a także w projekty eko i oszczędzaj. Sprawdź!

Skontaktuj się z nami icon_arrow_white
contact_banner

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

icon_message + 48 33 874 50 00