Zmiana limitów transakcji internetowych

 • Uprzejmie informujemy, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji kartowych dokonywanych przez Internet, od dnia 1 lutego 2015r. zmieni się sposób autoryzacji tych transakcji. Każda ww. transakcja będzie dodatkowo potwierdzana jednorazowym hasłem 3D Secure, przesyłanym w postaci SMS na wskazany, przez Posiadacza rachunku/ Użytkownika karty, numer telefonu komórkowego.

  W związku z powyższym od dnia 1 lutego 2015r. zostanie wyzerowany limit transakcji internetowych dla wszystkich kart debetowych i kredytowych wydanych Klientom Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej.

  W celu umożliwienia wykonywania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych telefonicznie lub bezpośrednio w jednostkach Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym - www.kartosfera.pl

  W celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasło do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym.

  W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

  • wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
  • podać numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów prosimy o kontakt telefoniczny z Bankiem w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego;
  • wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

  Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od dnia 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

  • aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
  • zmieniać kod PIN,
  • zastrzegać kartę.

  kartosfera

 • Jak odblokować płatności kartowe w Internecie?

  Zapoznaj się z funkcjonalnościami, jakie oferuje portal "Kartosfera". Zobacz jak się zarejestrować, zalogować, aktywować zabezpieczenie 3D Secure, zmienić numer telefonu, kod PIN i hasło do logowania oraz zastrzec kartę. 

 • Osobiście
  w placówce
  Kontakt
  telefoniczny
  Kontakt
  przez www

  Zapraszamy do naszych placówek!

  Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji i służą pomocą przy wypełnianiu dokumentacji.

  Placówki i bankomaty

  Skontaktuj się z naszym doradcą

  Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem:

  + 48 33 874 50 00

  Skontaktuj się z nami:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.