BLIK w naszym Banku

Image

Od 21 lipca 2021 r. klienci naszego Banku mogą korzystać z BLIKA!


Dzięki temu wygodnie i bezpiecznie zapłacą za zakupy w Internecie i sklepach stacjonarnych oraz wypłacą pieniądze z bankomatów.


Klienci mogą korzystać z BLIKA poprzez aplikację Nasz Bank (Android) i BS Sucha Mobilnie (iOS).


W najbliższym czasie Bank planuje poszerzyć ofertę o możliwość dokonania przelewu na telefon. Szczegóły na https://www.bssucha.pl/blik


Według użytkowników bankowości mobilnej, BLIK błyskawicznie stał się najwygodniejszą i jedną z najczęściej wybieranych metod płatności w internecie. Od końca 2018 roku jest wykorzystywany częściej niż karty płatnicze. Łącznie w pierwszym kwartale tego roku Polacy zrealizowali blisko 78 milionów transakcji BLIKIEM, a przez 5 lat funkcjonowania systemu – ponad 430 milionów transakcji. BLIKIEM można nie tylko wygodnie płacić w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych, ale także wypłacać pieniądze z bankomatu oraz przelewać pieniądze na numer telefonu – bez znajomości numeru rachunku bankowego.


BLIK to ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. BLIKA udostępnia już 14 banków lub grup bankowych. Możliwość skorzystania z BLIKA w aplikacjach bankowości mobilnej ma obecnie ponad 90 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych. Za rozwój systemu odpowiada spółka Polski Standard Płatności (PSP).


BLIK w Banku Spółdzielczym w Suchej Beskidzkiej – sprawdź szczegółyPodziel się materiałem: