Mastercard Bezcenne Chwile

Dołącz do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Zbieraj punkty i zdobywaj nagrody, realizując swoje pasje!

 

Program  Bezcenne Chwile jest już dostępny dla Klientów Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej, którzy posiadają kartę debetową Mastercard.

Każda płatność, zrealizowana kartą zarejestrowaną w programie, u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski, zasila konto uczestnika punktami, które można wymieniać na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Uczestnik programu otrzymuje:

  • od 2 do 8 punktów za każde 5 zł wydane kartą Mastercard u parterów programu;
  • 1 punkt za każde 50 zł wydane kartą debetową Mastercard w pozostałych punktach handlowo usługowych;
  • dodatkowo użytkownik ma możliwość otrzymywania punktów bonusowych, w związku z przeprowadzanymi specjalnymi ofertami promocyjnymi.

Pełna lista partnerów programu dostępna jest na stronie programu: https://bezcennechwile.mastercard.pl/partnerzy

  

Jak dołączyć do programu?

Wystarczy wejść na stronę bezcennechwile.pl , zarejestrować kartę w programie i aktywować konto. Należy wybrać nagrodę, którą chcemy zdobyć, a następnie płacąc za codzienne zakupy kartą zbieramy punkty na realizację wybranego celu.

Programowi towarzyszy promocja na start - każdy Klient, który zostanie zarejestrowany w Programie i dokonana przynajmniej jednej transakcji (w terminie 30 dni od przystąpienia do Programu) kartą Mastercard, odbiera na dobry początek nagrodę o wartości 50 zł.

Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich klientów indywidualnych i trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli nagród.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl i mojbank.pl/bezcenne-chwile

 

Dołącz do Programu juz dziś. Pamiętaj, liczą sie pasię i bezcenne chwile!